• Cena elektroinštalácie rodinného domu
    Elektroinštalačné práce sa zložitejšie naceňujú oproti iným stavebným prácam

hľadáte kvalitu za prijateľnú cenu ?

Elektroinštalácia je veľmi špecifická pre nacenenie. Pokiaľ nieje presný výmer materiálu pre danú stavbu, výsledná cena sa môže líšiť. Napríklad dva rovnaké domy o výmere 100 nemusia mať výslednú cenu rovnakú, záleží na tom aké komponenty budú vybrané pre danú stavbu.

Ak sa stane to, že máte na stole viacero ponúk, hladíte práve na cenovú ponuku, ktorá je najnižšia (pochopiteľne, každý chce ušetriť) - v tomto prípade sa skúste informovať o kvalite ako Vám bude zhotovená elektroinštalácia. Tým sa v budúcnosti môžete vyhnúť  zbytočným opravám poprípade prerábkam. Informujte sa napríklad: aká značka/počet komponentov bude použitá pre Vašu elektoinštaláciu (prúdové chrániče, zvodič prepätia,  ističe, vodiče ...). Dajte si pozor na to, aby tá najlacnejšia cenová ponuka nebola v konečnom dôsledku najdrahšia!

Cena za elektrickú prípojku

Cena za realizáciu elektrickej prípojky sa pohybuje od 500Eur. Záleži na tom ako ďaleko je zriadená od pripájacieho bodu cena je uvedená aj s revíznou správou.

Kabeláž

Cena práce za Rodinný dom bungalov o rozlohe 100 m2 sa pohybuje orientačne od 1100Eur - 2900 Eur. Táto cena je orientačná.


Dokončovacie práce

Cena za zapojenie je individuálna. Závisí od daného modulu napr. za jednu zásuvku je to 3,5Eur. Zapojenie domového rozvádača orientačne od 150 Eur.

 

Cena bleskozvodu

Cena bleskozvodu sa odvíja od počtu zvodov, ktoré sú vyvedené zo základov, orientačná cena na klasickom jednoduchom bungalove za zvod 120 Eur.

Revízia

Revízia na rodinný dom závisí od počtu jednotlivých okruhov a počtu modulov. Orientačná cena od 150 - 300 Eur.  

Cena elektroinštalácie

Presnú cenu elektroinštalácie Vám vieme poskytnúť po obhliadke. Nedá sa  povedať presná suma bez obhliadky alebo bez technickej dokumentácie.