• Elektrické podlahové vykurovanie
    Podlahové kúrenie dodáva teplo a pohodlie vo Vašom domove.

elektrické podlahové kúrenie

Ponúkame PREDAJ montáž a servis elektrického vykurovania – vykurovacie rohože, vykurovacie vodiče, vykurovacie fólie, sálavé panely, priamovykurovacie konvektory, bytovú reguláciu.

podlahovka

Elektrické podlahové vykurovanie

Elektrický systém funguje vďaka vykurovaciemu káblu v podlahe a zahreje sa, keď je vykurovanie zapnuté. Systém je dostupný v rohoži či fólii, záležiac od typu podlahy a ako voľný systém káblov. Je mimoriadne vhodný k dodatočnému namontovaniu, keďže nedvíha úroveň podlahy a môže byť namontovaná aj vlastnoručne. Vykurovací káblový systém je taktiež vhodný pre novostavby ako aj rekonštrukcie. Káble sa inštalujú spôsobom, aby prinášali rovnomerné vykurovanie. Môže byť použité takmer pod každým druhom podlahy, ako kachličky, koberce, drevo, laminát či PVC. V závislovsti od konštrukciu medzipodlahy a podlahy samotnej, môže byť potrebná ďalšia izolácia na zaistenie čo najcitlivejšieho systému.

Termostat

je využívaný pre kontrolovanie teploty vykurovacieho systému. Riadi systém, kedy zapínať a keď využívate programovateľný termostat, môžete si prispôsobiť vykurovanie Vášmu životnému štýlu.

Pre viac informácií ohľadom podlahového vykurovania a získanie cenníka pre váš projekt, nás neváhajte kontaktovať.