• Elektroinštalácie v Rodinných domoch
    Kompletná elektroinštalácia rodinneho domu ušitá na mieru.

Elektroinštalácia v rodinnom dome

Elektroinštaláciu pripavíme presne podľa vašich potrieb, nemáte ešte projekt elektroinštlácie pre Vaše bývanie nevadí kontakujte nás nitraelektrikari@gmail.com


Treba si dobre a zodpovedne premyslieť, komu dáte zrealizovať Vašu elektoinštaláciu - nesprávny výber elektrikára môže niesť svoje následky. Už nie raz sa nám stalo, že nás zavolali majitelia rodiných domov, riešiť nedostatky v novej elektroinštalácii.

elektrikari nitra elektroinstalacia

Elektroinštalácia v Rodinnom dome

Už na začiatku stavby, keď ešte nie sú spravené omietky, je treba myslieť na technické prvky, ktoré sa v dome budú nachádzať. Žalúzie, zásuvky, umývačka riadu, práčka, sušička, televízor, počítač, náladové osvetlenie či alarm a wifi sú všetko komponenty, ktoré chcete mať zabudované. 

Elektrické vypínače - V dnešnej dobe sú dostupné vypínače rôznych druhov, dizajnov a farebných kombinácií. 

Elektrické zásuvky - zásuviek nikdy nieje dosť ! Preto si treba dopredu premyslieť kam ich umiestnenie. Aby sa nám nestalo že budú schované za nábytkom. Dobré je umiestniť zásuvky aj do exteriéru na kosačku či elektrický gril. 

Svetlá - Tých máme veru na výber nekonečné množstvo. V dnešnej dobe sa prevažne montujú už len LED svietidlá ktoré majú vysokú životnosť a úsporu elektrickej energie.

Dymový detektor - U našich susedných krajinách sú tieto komponenty už neodlúčitelná povinnosť. Pretože dokážu zachrániť životy ľudí.

Elektroinštalácia v exteriéri - Ako napríkad osvetlenie chodnkov, vyhrievanie chodníkov alebo na automatizovanú posuvnú bránu. Poprípade videovrátnika.

Toto je len časť s toho čo obsahuje elektroinštalácia, je toho ešte o mnoho viac. Čo všetko treba mať na zreteli ELEKTRIKÁRI NITRA :)